Виберіть свій регіон
Головна Котельні

Каскадні котельні для будинків

domovni-kotelny_byty.jpg

Якщо Ви плануєте реконструкцію опалення великого об'єкта, будівництво нової системи опалення або аналізуєте децентралізацію теплопостачання, то саме для Вас призначені каскадні котельні. Актуальний тренд скорочення витрат на опалення, підвищення ефективності опалювальних систем і скорочення тепловтрат об'єктів прямо підштовхує до цього рішення, а котельня для будинків THERMONA буде для Вас синонімом ефективності та надійності.

domovni-kotelny-intro_1.jpg

ГАЗОВА ТА ЕЛЕКТРИЧНА КОТЕЛЬНЯ

Система каскадної котельні полягає в комбінуванні кількох невеликих навісних котлів, які підтримують спільну комунікацію завдяки інтелектуальному регулюванню і, тим самим, дають змогу забезпечити надійну роботу. Тим самим, під час роботи, котельня діє як єдине ціле, а перевага полягає в широкій модуляції, тобто здатності працювати від мінімальної потужності одного котла до загальної потужності всіх котлів у каскаді. З огляду на це каскадні котельні надзвичайно ефективні та можуть завжди адаптувати потужність до актуального стану тепловтрат за конкретної температури навколишнього середовища.

domovni-kotelny-intro_2.jpg

ДОПОМАГАЄМО ВАМ ЕКОНОМИТИ

Компанія THERMONA спеціалізується на комплектних поставках газових електричних котелень під ключ, і разом зі своїми партнерами здатна реалізувати будь-яке рішення на замовлення відповідно до Ваших намірів. Доказом цього є низка виконаних проєктів всередині країни та за кордоном. Реалізовані проекти являють собою широкий спектр - від багатоквартирних або панельних будинків, громадських будівель, шкіл, готелів, ресторанів і до великих промислових об'єктів.

Spolehlivost_icon

Надійність

Максимальна увага до інтелектуального та інноваційного рішення котлів THERM веде до високого ступеня надійності та тривалого терміну служби. Надійність підкреслюється простим доглядом і швидким сервісом.

Hospodárnost_icon

Ефективність

Витрати палива та енергії завжди наочні та скорочуються до мінімуму завдяки енергетичним заходам. Додатково, Вам доступна повна самостійність у прийнятті рішення щодо ввімкнення або зупинки системи.

Výkonnost_icon

Потужність

Безступенева модуляція завжди забезпечить достатню потужність, що відповідає потребам об'єкта. Технологічна досконалість забезпечується стандартизованими рішеннями для котелень з потужністю до 4 МВт.

Технологія каскадної котельні

Технологічна досконалість компонентів у комбінації з продуманою системою управління дає змогу інсталювати котельні з потужністю до 4,0 МВт.

Потужність завжди підбирається ефективно, економічно і з урахуванням актуального запиту системи. Безперечними перевагами є швидка інсталяція в інвестора і широкі можливості комбінування як для окремих котлів, так і іншого приладдя. До опалювальної системи можна простим чином під'єднати поновлюване джерело енергії.

realizace-kotelna-1
realizace-kotelna-2
realizace-kotelna-3
realizace-kotelna-4

Система управління дає змогу віддалено та легко здійснювати адміністрування та управління, тож можливе негайне реагування на актуальні запити або здійснення сервісних дій у момент, коли вода ще не охолола. Абсолютним стандартом є відображення актуального стану та редагування вимог котельні на комп'ютері, смартфоні чи планшеті.

Віддалене адміністрування приносить можливість безперервного моніторингу та негайного втручання оператора в разі стану несправності.

  

Переваги співпраці

THERMONA - це традиційний виключно чеський виробник котлів та опалювальної техніки. Основою для нас є якість і задоволеність замовників не тільки в нашій країні, а й за кордоном, у країнах куди ми експортуємо свої вироби.

Власна концепція та розробка котлів і регулювання

Орієнтація на економію при опаленні та нагріванні води

Потужності до 4,0 МВт при каскадному підключенні котлів

Комплексні рішення, включно з постачанням під ключ

Широка мережа сервісних партнерів

Projekt-poradenstvi_icon

Безкоштовне
консультування

Komplexni-reseni_icon

Комплексні
рішення

Vzdalena-sprava_icon

Віддалене
адміністрування

Bezplatne-konzultace_icon

Безкоштовний
консалтинг

Efektivní-provoz_icon

Ефективна
робота

Nahradni-dily_icon

Запасні
частини

servis-kotelna-1
servis-kotelna-2
servis-kotelna-3
servis-kotelna-4