Виберіть свій регіон
Головна Новини Котел THERM завоював друге місце в німецькому рейтингу

Котел THERM завоював друге місце в німецькому рейтингу

Новини | 9. 2. 2021

Наш котел THERM 20 CXE.AA посів друге місце в рейтингу порталу в порівнянні продукції для споживачів. Рейтинг був складений незалежним порталом stern.de на основі оцінки експертної редакції.

До обмеженого списку котлів, рекомендованих німецькою редакцією, увійшло всього сім марок. Котел нашого виробництва посів друге місце після фаворита місцевого виробника. Експертне журі гідно оцінило простоту управління, плавну можливість регулювання потужності, а також технологію проточного нагріву ГВП. "Котел Thermona захищений від бризок води (IP44), тому може бути встановлений і у ванній кімнаті. Виробник особливо відзначає компактні розміри котла: 72,5 × 43 × 30 сантиметрів, що дає змогу встановлювати його в обмеженому просторі," - повідомляє портал stern.de.

Звісно, ми залишилися дуже задоволені оцінкою незалежного порталу. Такий самий котел ми, звісно ж, пропонуємо і на чеському ринку, де він також доволі популярний, особливо в багатоквартирних будинках, де його можна встановити до спільного відведення димових газів одразу для кількох квартир.

Відзначений високою оцінкою котел належить до настінних атмосферних котлів, але завдяки модифікованому пальнику має рівень викидів, який можна порівняти з конденсаційними котлами, що дає змогу продавати його на всій території Європейського Союзу. Нагрівання гарячої води здійснюється за допомогою вторинного пластинчастого теплообмінника, що входить до складу котла. Котел має малоемісійний пальник із водяним охолодженням, доповнений енергоощадним циркуляційним насосом, тому котел вирізняється ефективною роботою за низьких витрат. Котел THERM 20 CXE.AA і його потужніша модифікація THERM 28 CXE.AA призначені для замовників, яким з різних причин не підходить установка конденсаційного котла.

Повний рейтинг котлів представлений на сторінці stern.de.

THERM 20 CXE.AA

THERM 20 CXE.AA

Для опалення та проточного нагріву ГВП
Теплова потужність: 8,0 ÷ 20,0 кВт
Нагрівання ГВП: так
класс_NOx5.jpg
THERM 28 CXE.AA

THERM 28 CXE.AA

Для опалення та проточного нагріву ГВП
Теплова потужність: 12,0 ÷ 28,0 кВт
Нагрівання ГВП: так
класс_NOx5.jpg